Mentorzy


NASI MENTORZY

PROJEKT RESURGAMUS

dr Marcin Klimski

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, adiunkt w Instytucie Pedagogiki oraz wykładowca na kierunku ochrona środowiska w Centrum Ekologii i Ekofilozofii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jego zainteresowania naukowo-badawcze skupione są na edukacji globalnej, edukacji ekologicznej oraz etyce środowiskowej wraz z ich odniesieniami do działań w sferze społeczno-przyrodniczej.

dr Agnieszka Klimska

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, adiunkt w Instytucie Filozofii i Instytucie Pedagogiki, wykładowca akademicki w Centrum Ekologii i Ekofilozofii UKSW. Jej główne zainteresowania badawcze dotyczą zrównoważonego rozwoju (jego aspektów edukacyjnych, etycznych, aksjologicznych i implikacji praktycznych), filozofii środowiska, etyki i edukacji globalnej.

Ewa

Nazywam się Ewa, studiuje stosunki i prawo międzynarodowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jestem uśmiechniętą, ciekawą świata osobą, która kocha podróżować i aktywnie spędzać czas. Kocham poznawać nowych ludzi, ciekawe miejsca i odmienne kultury. Oprócz studiowania i pracy zajmuje się również działalnością społeczną, jestem m.in wolontariuszką w warszawskim “Schronisku na Paluchu” 🙂

Mikołaj

Cześć mam na imię Mikołaj, obecnie studiuję na II roku kierunku psychologia i informatyka na uniwersytecie SWPS, które łączę z pracą weekendową. Wolny czas spędzam przy muzyce w ujęciu jej produkcji. Pomimo tego staram się rozwijać na różnych płaszczyznach, aby móc pogłębiać moje zainteresowania. Chętnie również spędzam czas ze znajomymi, cenię sobie wspólne wyjścia do kina lub teatru. Ponadto, kiedy mam czas i możliwości zajmuję się fotografią, tym bardziej gdy mogę wspólnie z kimś stworzyć ciekawe zdjęcie lub portret.

Klaudia

Mam na imię Klaudia i studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uczę się na kierunku kosmetologia i w tym roku kończę licencjat. W czasie wolnym od zajęć czytam książki i uczę się języka hiszpańskiego. Dużą przyjemność sprawia mi też czas spędzony na spacerach i gotowaniu.

Julia

Mam na imię Julia i obecnie jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Lubię aktywnie spędzać czas i uczyć się nowych rzeczy. Moje zainteresowania, poza psychologią, to muzyka, sport (zwłaszcza skoki narciarskie), a także języki obce, których lubię uczyć nie tylko siebie, ale też innych 🙂

Olga

Mam na imię Olga i jestem studentką II roku biologii kryminalistycznej na Uniwersytecie Łódzkim. Kiedyś byłam płotkarką, a do dziś pozostałam wierną fanką lekkoatletyki. Interesuje mnie wszystko to, co pozwala mi zrozumieć świat i odkrywać siebie. Pasjonuję się sztuką, teatrem, kryminalistyką i psychologią, a w wolnych chwilach kaligrafuję.

Oliwia

Jestem Oliwia, studiuję II rok kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W czasie wolnym moje zainteresowania zupełnie odbiegają od spektrum codziennych obowiązków – kino, literatura czy koncerty jazzowe to moja odskocznia.

Klaudia

Nazywam się Klaudia i jestem studentką III roku gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Łódzkim. Wolne chwile spędzam na słuchaniu muzyki, uczeniu się nowych rzeczy o otaczającym nas świecie oraz czytaniu książek (głównie fantastyki i kryminałów). Oprócz literatury interesuję się architekturą, ochroną środowiska i ogrodnictwem.

Basia

Jestem Basia, studiuję na II roku kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co łączę z pracą. W wolnych chwilach bardzo cenię sobie czas spędzony z moimi przyjaciółmi, zarówno przy dobrym filmie w domowym zaciszu, jak i w zgiełku wielkiego miasta 🙂

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia naszych ekspertów.

ADRES

Ul. Jana Pawła Woronicza 32/6
02-640 Warszawa

NIP: 7972074024

REGON: 387465147

Kontakt

kontakt.fundacjamatuzalem@gmail.com

nr. tel.: 667 928 686

SOCIAL media