Centrum Psychoterapii Matuzalem

Wśród osób tworzących Fundację Matuzalem są m.in. psycholodzy, psychoterapeuci i coachowie, którzy niosą profesjonalną pomoc osobom potrzebującym. W tym celu Fundacja realizuje różne projekty finansowane ze środków publicznych (w ramach realizowanych grantów) oraz wpłat naszych darczyńców. Dzięki temu możemy całkowicie nieodpłatnie pomagać osobom potrzebującym.

Ponadto organizujemy Centrum Psychoterapii Matuzalem, które świadczyć będzie odpłatne usługi i pozyskane w ten sposób środki przeznaczać na realizację celów statutowych.

W ramach Centrum Psychoterapii Matuzalem prowadzić będziemy szkolenia i warsztaty „skrojone” na potrzeby naszych klientów oraz świadczyć pomoc psychoterapeutyczną stacjonarnie i on-line.

Powstanie Centrum Psychoterapii Matuzalem jest częścią realizowanej przez nas strategii fundraisingowej, której celem jest zapewnienie stabilnego finansowania naszym działaniom
statutowym.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu

e-mail: kontakt@fundacjiamatuzalem.pl